Kupujesz drzwi kominkowe? Pamiętaj o tych wskazówkach!

Zakup kominka wiąże się z podjęciem wielu rozmaitych decyzji. Możemy na przykład zdecydować się na zakup gotowego kominka seryjnego – wówczas dostajemy produkt ze wszystkimi niezbędnymi elementami. Istnieje także możliwość zakupienia kominka „szytego na miarę” – jest to także produkt gotowy, ale znacznie lepiej dostosowany do naszych potrzeb oraz gustów. Bez względu na to, jaki kominek wybierzemy, warto zwrócić uwagę na szereg elementów – parametry techniczne i wygląd. W szczególności należy patrzyć na wygląd frontu. Składają się na niego drzwiczki kominkowe i elementy maskujące łączenia. W poniższym artykule doradzamy, jak wybierać drzwi do kominka.

Drzwi do kominka – nie tak łatwo jest je wybrać

Drzwi kominkowe to temat rzeka. Mogą one przyjmować rozmaite kształty i rozmiary. Specjaliści wyróżniają takie składające się tylko z jednej szyby ale są również drzwiczki zawierające wbudowane paleniska.

Co jest ważne przy wyborze drzwiczek kominkowych?

Kupując drzwi kominkowe należy kłaść nacisk na szereg rozmaitych elementów. Przede wszystkim na ich kształt – jest on uzależniony od wyglądu i rozmiaru otwartego paleniska. Wyróżniamy drzwiczki proste, łukowe oraz półokrągłe. Duże znaczenie ma również ich rozmiar i rozmieszczenie wlotów powietrza – znakomita większość drzwi wykonywana jest ze stalowych kątowników.

Drzwiczki kominkowe na wymiar w http://ignif.com/

Ignif.com to sklep dla wymagających klientów. Jest to polski producent wkładów kominkowych, kaset kominkowych i drzwiczek kominkowych. Każde zamówienie jest robione na wymiar ręcznie. Oferujemy bardzo wysoką jakość adekwatną do ceny. Produkowane przez nas drzwi do kominka są dopasowane do wymagań nawet najbardziej wyśrubowanych oczekiwań klientów i spełniają wszystkie przypisane im zadania. Ponadto są wytrzymałe, a ich czyszczenie jest banalnie proste. Kupując drzwiczki do kominka na wymiar w Ignif.com zyskują Państwo pewność, że będą one bezpieczne, a pomieszczenie, w którym znajduje się kominek będzie wolne od dymu i spalin. Zyskacie również pełną kontrolę nad ogniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here