jak spłodzić dziewczynkę

Wiele par pragnie spłodzić potomka o określonej płci. Zazwyczaj osoby, które są już rodzicami dziewczynki starają się o chłopca, a rodzice chłopców wręcz przeciwnie, marzą o upragnionej dziewczynce. Dla wielu osób posiadanie córki i syna to spełnienie największego marzenia i realizacja założonego planu w stu procentach.

Specjaliści twierdzą, iż nie ma sposobu gwarantującego poczęcie dziecka o konkretnej płci płci żeńskiej. Wiele kobiet, pragnących urodzić dziewczynkę szuka skutecznej recepty na stronach internetowych, forach, bądź portalach społecznościowych, a także u zaprzyjaźnionych par lub wśród członków najbliższej rodziny, na przykład u mamy, ojca, siostry, teściowej czy też babci.

Istnieje wiele teorii, które sugerują że konkretne metody pomogą spłodzić dziewczynkę. Po wpisaniu w wyszukiwarkę internetową hasła „jak spłodzić dziewczynkę” w wyniku otrzymuje się kilka, a nawet kilkanaście czasem wręcz dziwnych, oryginalnych, nietypowych a czasem zabawnych sposobów.

Jednym z najpopularniejszych sposobów aby zaplanować płeć dziecka jest chiński kalendarz płci. Jest to tabelka, która przedstawia wiek kobiet jak i miesiąc teoretycznego poczęcia. Są w nim zaznaczone miesiące, w których kobieta, w zależności od jej wieku ma szansę na córeczkę, a w których na synka. Wiele par potwierdza skuteczność tej metody oraz ją praktykuje. Wiele osób po prostu śmieje się z niej i uważa ją za loterię.

Wypowiedzi par, które urodziły dziecko i płci określonej wcześniej w chińskim kalendarzu, nie którzy uważają za namacalny dowód na jego skuteczność, a nie którzy po prostu jako czysty przypadek. Chiński kalendarz płci dostępny jest na portalach jak i stronach internetowych tematycznie związanych z przygotowaniami do ciąży, okresem ciąży, połogu, porodu, a także z czasem opieki nad noworodkiem, niemowlęciem jak i małym dzieckiem.

Specjaliści z dziedziny ginekologii zalecają inną, prawdopodobnie skuteczniejszą metodę

w ciąży

Głównym założeniem tej metody jest, iż pary które pragną spłodzić dziewczynkę powinny kochać się kilka dni przed planowaną owulacją, gdyż plemniki płci żeńskiej są dużo silniejsze od plemników płci męskiej, dłużej żyją w drogach rodnych kobiety, nawet w niesprzyjających warunkach i dzięki temu są w stanie przetrwać w nich aż do dnia owulacji. Z kolei pary które chciałyby spłodzić chłopca powinny uprawiać seks w dniu owulacji lub kilka dni tuż po niej, aby plemniki miały szanse na jak najszybsze dotarcie do uwolnionego jajeczka.

Ta metoda wydaje się być skuteczniejsza, gdyż jest oparta o badania naukowe a ponad to wiele kobiet jest w stanie określić moment owulacji na podstawie kalendarza owulacji prowadzonego przez okres co najmniej kilku miesięcy, w którym zapisuje się długość swojego cyklu i każdy pierwszy dzień miesiączki, a także na podstawie kilku charakterystycznych objawów, jak kłujące uczucie w okolicy jajników, delikatne skurcze macicy, poprawa stanu cery i ogólnego samopoczucia, a także zwiększona ochota na seks.

Inną z metod praktykujących przez małżeństwa w celu poczęcia córeczki jest konkretna pozycja seksualna. Doświadczeni rodzice twierdzą, że aby począć dziecko płci żeńskiej, podczas stosunku kobieta powinna być na górze, dlatego polecają pozycję na jeźdźca, lub podobne umożliwiające taki układ.

Ważne jest aby seks z partnerem uprawiać dla przyjemności, a nie jedynie w celu poczęcia dziecka o określonej płci, gdyż tylko wtedy ma się największe szanse na zajście w ciąże. Planowanie dnia stosunku według kalendarza owulacji jest zgubne, gdyż może bardzo szybko doprowadzić do zniechęcenia i frustracji, a także spowodować brak ochoty na seks, zarówno ze strony kobiety jak i mężczyzny.

spłodzić dziewczynkę

W księgarniach stacjonarnych jak i internetowych dostępnych jest wiele poradników opisujących metody ułatwiające zajście w ciąże, podpowiadają w jakich pozycjach seksualnych najlepiej uprawiać seks, a także podpowiadają jak począć dziecko określonej, upragnionej płci.
Istnieje również wiele teorii dotyczących kobiet we wczesnej ciąży. Babcie czy też prababcie przepowiadają przyszłej mamie płeć jej dziecka na podstawie kształtu brzucha czy ciążowych zachcianek.

Popularną już teorią jest, że kobieta która ma apetyt na kiszone ogórki, oraz wszelkie ostre, słone, kwaśne czy pikantne potrawy urodzi chłopca. Z kolei kobieta, która gustuje w słodkich smakach powinna urodzić dziewczynkę. Jeżeli chodzi o kształt brzucha ciężarnej, doświadczone matki twierdzą, że okrągły, kształtny brzuszek zwiastuje dziewczynkę, a brzuch o nieregularnym kształcie chłopca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here