jak zrobic fryzure

Strój jest zaplanowany, a makijaż już gotowy, ale co masz zamiar zrobić ze swoimi włosami?

Jak zrobić fryzurę, którą możesz łatwo zrobić sama w domu?

Prosty twist
Najlepiej jest umyć włosy dzień wcześniej i zakręcić je przed położeniem się spać. Wtedy włosy mają ładne fale, które wyglądają naturalnie i nie są tak gładkie, jak świeżo umyte włosy. Podziel włosy na trzy części, środkowa część jest największa. Aby nadać fryzurze trochę objętości, natapiruj po kolei każdą część grzebieniem. Użyj przezroczystej i cienkiej gumki do związania środkowej części włosów w niski koński ogon.

Następnie chwyć pozostałe dwie części włosów i przekręcaj je, a następnie skrzyżuj je nawzajem nad końskim ogonem. Następnie zwiąż te dwie części za pomocą przezroczystej gumki pod końskim ogonem. Włosy dobrze się razem wymieszają, a koński ogon wyda się pełniejszy. Jeśli chcesz dodatkowej objętości w końskim ogonie, możesz użyć do tego celu lokówki. Nie kręć całego końskiego ogona, ale niektóre pasma tu i tam w różnych kierunkach. Wtedy fryzura będzie wyglądać jeszcze ładniej i ciekawiej.

Fryzura typu wet look
To zarówno ciekawa, jak i klasyczna fryzura, i nie ma znaczenia, czy nie masz czasu na umycie włosów przed imprezą, ponieważ fryzura będzie jeszcze lepsza, jeśli włosy już są trochę tłuste. Zakręć górną warstwę włosów za pomocą średniej wielkości lokówki. Jeśli masz dosyć czasu, możesz zakręcić wszystkie włosy. Kręć je w różnych kierunkach, aby stworzyć bardziej naturalne fale.

fryzura

Aby włosy pozostały na miejscu, możesz użyć większej liczby produktów. Możesz użyć wosku do włosów, lakieru lub innych produktów, które utrzymają fryzurę. Kiedy włosy są już mokre od środków do stylizacji, użyj szczotki do włosów, aby przeczesać włosy do tyłu. Przypnij je spinkami z tyłu, aby nie wypadły podczas wysychania. Po wyschnięciu nałóż dużą ilość lakieru do włosów, aby fryzura dobrze się trzymała i zdejmij spinki. Fryzura jest zarówno prosta, jak i szybka do wykonania. Jest to również idealna fryzura, jeśli masz zamiar pochwalić się swoimi kolczykami.

Koczek
Odgarnij włosy na środku głowy od początku linii włosów i aż do korony. Odrobinę natapiruj tę część włosów i odgarnij ją do tyłu i uformuj kucyk na odpowiedniej dl ciebie wysokości. Natapiruj kucyk, aby uzyskać większą objętość, po czym uformuj mały koczek, przypinając włosy wsuwkami.

Aby urozmaicić fryzurę, resztę włosów zakręć na lokówce, żeby powstały delikatne fale. Fryzura jest praktyczna, usuwa włosy, które lecą na twarz i często przeszkadzają. Idealna na co dzień, łatwa i szybka do wykonania. Co najważniejsze, nadaje się do krótkich i długich włosów.

Luźny węzeł
Podziel swoje włosy na dwie części i przywiąż je do niskiego końskiego ogona. Jeśli twoje włosy są bardzo śliskie, możesz użyć suchego szamponu. Potem robię palcem dziurkę we włosach i obracam koński ogon w kierunku szyi przez tę dziurkę. Teraz koński ogon jest znacznie krótszy, zbierz kosmyki, by wpiąć je w resztę włosów. Włosy, które wypadają, można przymocować do spodniej części fryzury. Ta prosta fryzura jest ciekawa i elegancka. Idealnie pasuje do wykorzystania w biurze lub na spotkaniu. Najlepsze jest to, że fryzura będzie ładniejsze, jeśli włosy nie są świeżo umyte.

u fryzjera

Dłuższy i grubszy koński ogon
Łatwo jest sprawić, że zwykły końskie ogony będzie wyglądać na dłuższy i pełniejszy. W codziennym życiu bardzo dobrze jest układać włosy w koński ogon. To świetny sposób, aby ukryć, że włosy są trochę brudne i zmienić wygląd. Szybko jest spiąć włosy w regularny koński ogon, ale jeśli poświęcisz kilka dodatkowych minut, możesz sprawić, że zwykła fryzura będzie wyglądać znacznie ciekawiej. Zanim zaczniesz, nadaj włosom trochę tekstury, a potem rozpyl trochę suchego szamponu na włosy.

Pozwól, by suchy szampon usadowił się trochę we włosach, zanim zaczniesz szczotkować. Aby uzyskać piękniejszą fryzurę, zepnij włosy w dwa końskie ogony. Zacznij od góry i umieść pierwszy trochę wyżej. Gdy jest to tylko wierzchołek włosów, łatwiej jest utworzyć objętość u nasady. Następnie zbierz resztę włosów i zrób drugi koński ogon, trochę niżej niż pierwszy. Użyj przezroczystych gumek do włosów, wyglądają ładniej i nie rzucają się w oczy. Te dwa końskie ogony dają iluzję jednego.

Łatwiej jest ukryć dolny koński ogon, jeśli masz naturalne fale lub trochę zakręciłaś włosy przed ich upięciem. Koński ogon staje się dłuższy i ma o wiele bardziej ekscytujący kształt. To świetna sztuczka, która sprawia, że włosy stają się nieco bardziej żywe i jest to prosta fryzura codzienna, która nie wymaga zbyt wiele czasu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here