Zapewne wiele z nas zauważyło wypadające włosy po porodzie? Dla wielu z nas, które dbały o swoje włosy, stosowały super odżywki i witaminy jest to szokiem. Naprawdę nie ma się, czym przejmować. Każda z nas będzie miała dokładnie to samo. Najczęściej w trzecim miesiącu po ciąży dochodzi do takich problemów z włosami. Taki stan może się utrzymywać nawet kilka miesięcy, dlatego trzeba się do tego przygotować. Jeśli utrzymuje się zbyt długo to trzeba coś z tym zrobić, bo wreszcie stracimy wszystkie włosy, a tego przecież nie chcemy.

My chcemy wyglądać bardzo zdrowo i ładnie, dlatego to, co mamy na głowie ma dla nas tak bardzo duże znaczenie. Po porodzie szaleją na hormony i dopóki się nie uspokoi wszystko i nie wróci do normy to włosy będą nam wypadały. Musimy być na to gotowe i na pewno nie ma, co wtedy panikować. Panie, które decydują się na karmienie dziecka piersią i robią to więcej niż dziewięć miesięcy muszą mieć świadomość, że wtedy ten proces wypadania włosów się przedłuży.

Nie ma w tym nic dziwnego i jest to nadal normalne. Możemy sobie oczywiście pomóc. Musimy zacząć odżywiać się bardzo zdrowo. Im więcej witamin będziemy spożywać tym lepiej dla całego naszego organizmu, a co za tym idzie również dla włosów. Dobrze jest jeść dużo owoców, warzyw i ryb. Wtedy te najbardziej potrzebne mikroelementy będą przedostawały się do naszego organizmu. Bardzo dobrym pomysłem będzie stosować doustne witaminy. Wtedy podajemy sobie taką dawkę dzienną, jaka jest dla nas optymalna. Nasz organizm będzie wtedy bezpieczny i będzie się o wiele lepiej rozwijał.

Co jeszcze zrobić?

Myjąc włosy trzeba do tego cel używać oryginalnych szamponów. Muszą w składzie mieć wszystkie potrzebne elementy, które pomogą nam zachować nasze włosy. Sprawdzajmy bardzo dokładnie skład szamponów zanim je kupimy. Wybór szamponów jest bardzo duży, co oznacza, że każda z nas dopasuje coś do swojego typu włosów. Najważniejsze jest to żebyśmy widziały pozytywne efekty, bo wtedy wiemy, że wszystko jest tak jak należy. Bardzo ważne jest stosowanie firmowych odżywkę do włosów.

Nie kupujemy czegoś taniego, bo to jest nam zbędne. My potrzebujemy żeby odżywka miała taki skład, jaki jest potrzebny naszym włosom żeby nie wypadły. Zastosowanie tego wszystkiego spowoduje, że skróci się okres wypadania naszych włosów i my na pewno będziemy się z tego bardzo cieszyć. Szukamy produktów i kosmetyków, które nam w tym pomogą. Na pewno coś takiego znajdziemy i jeśli to zastosujemy to szybko pojawią się same pozytywne efekty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here