prezent dla osób z poczuciem humoru
fot. Pixabay.com

Chciałbyś ofiarować zabawny prezent, ale nie wiesz, jaki wybrać? Zastanawiasz się, czy obdarowana osoba będzie z niego zadowolona? W poniższym wpisie postaramy się przekonać Cię, że naprawdę warto wybrać taki upominek i obdarować nim każdego, kto ma poczucie humoru.

Przeczytaj też: http://www.rotunda.pl/prezent-z-humorem-czyli-jak-rozbawic-obdarowana-osobe/

Kogo obdarować zabawnym prezentem?

Nie obawiaj się, że Twój zabawny upominek nie jest dobrym pomysłem na prezent. Każda osoba, o której wiesz, że ma poczucie humoru na pewno go doceni i na pewno rozbawi on wiele osób. Możesz zaskoczyć żonę lub męża i podarować coś zabawnego z okazji rocznicy ślubu lub urodzin czy imienin. Poza tym taki prezent to także dobry pomysł dla przyjaciółki, syna czy córki. Idealnie nada się również na wieczór panieński czy kawalerski. Jeśli Twoim rodzicom również nie obce jest podejście do życia z uśmiechem i humorem, także dla nich możesz wybrać taki upominek.

Co podarować, aby było zabawnie?

Humorystyczne prezenty stają się coraz bardziej popularne. Pomysłów na nie nie brakuje. Można je zarówno zrobić samemu, jak i kupić. Producenci dziś prześcigają się w pomysłach i pozwalają nam śmiało puścić wodze fantazji. Nie bój się więc tego, że zaskoczysz, zaciekawisz, rozbawisz, a nawet wzruszysz solenizanta czy jubilata.

Sklepy z gadżetami czy to stacjonarne, czy online, pełne są takich upominków. Sprawdzą się więc wówczas, gdy nie mamy innego pomysłu na podarunek lub musimy coś kupić w ostatniej chwili. Dziś są one naprawdę dobrej jakości i porządnie wykonane, nie musisz więc martwić się, że podarujesz jakiś bubel lub coś totalnie niesolidnego.

Co więc właściwie wybrać na taki zabawny prezent? Najpierw spróbuj wybrać coś oryginalnego i dopasuj prezent to osoby, której chcesz go podarować. Nic nie szkodzi, że nie będzie on praktyczny i nie będzie służył na co dzień jubilatowi czy solenizantowi. Chodzi o wywołanie radości i uśmiechu, a nawet śmiechu do łez. Jeśli ten efekt osiągniemy, możemy być pewni, że wybraliśmy bardzo dobry prezent. Wśród nich warto wymienić przykładowo:

  • personalizowane plakaty, dobrane do cech charakteru osoby,
  • rysunki z karykaturą osoby, którą chcemy obdarować,
  • balony w różnych zabawnych kształtach,
  • nosidło na piwo.

Jeśli jednak jesteś pragmatykiem i cenisz sobie wręczanie prezentów praktycznych, poszukaj wśród akcesoriów, które choć zabawne, mogą się przydać na co dzień lub od święta. Wśród nich mamy na myśli na przykład t-shirty z zabawnymi nadrukami, bluzy dla piwoszy z wielkimi kieszonkami na piwo, pizzę lub hamburgera z kolorowych skarpetek, piersiówkę z zabawnym nadrukiem, ręcznik-banknot, leżaki, kieliszki, poduszki, kubki – oczywiście, wszystkie opatrzone nadrukiem z zabawnymi hasłami.

Zobacz też: http://www.ohho.pl/przytulny-pokoj-dla-dziecka-o-co-warto-zadbac/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here