makijaż ślubny

Makijaż ślubny odgrywa istotną rolę w całej kreacji panny młodej. Jest jej wisienką na torcie. Jak dobrać idealny makijaż dla siebie? Przede wszystkim warto jest odptwiedzieć sobie odpowiedzieć na pare ważnych pytań. Przede wszystkim zdecyduj czy makijaż wykonasz sama czy oddasz się w ręce profesjonalistów. 

Przeczytaj też: https://www.e-warsaw.pl/makijaz-slubny/

Samodzielnie czy z pomocą profesjonalistów?

Nie zostawiaj takiej decyzji na ostatnią chwilę. W innym wypadku możesz być naprawdę rozczarowana. Wiele kosmetyczek ma terminy zajęte na kilka miesięcy w przód. Pamiętaj o tym, jeśli będziesz decydować się na tą opcję. Pamiętaj o tym, że wykonanie makijażu próbnego jest niezwykle ważne, aby wiedzieć w czym będziemy czuć się najlepiej. 

Dopasuj go do siebie!

Najlepiej jeśli makijaż będzie pasował do Twojej urody, osobowości oraz do Twojego charakteru.  Bardzo ważne jest także to, żeby pasował do Twojej sukni ślubnej. Nie ma co ukrywać – finalna kreacja  powinna być spójna a każdy nawet najdrobniejszy element powinien ze sobą współgrać.

Dlaczego makijaż ślubny jest droższy?

Taki makijaż zazwyczaj posiada wyższą cenę ze względu na to, że musi być specjalnie utrwalony. W tym wyjątkowym dniu nie chodzi przecież o to, aby panna młoda czuła najpiękniejsza, jest to przecież najpiękniejszy dzień w jej życiu. Podkład  do twarzy musi trzymać się całą noc i wyglądać nienagannie aż do samego końca wesela. Nie może być także zbyt delikatny, ponieważ jednym z jego głównych zadań jest to, aby dobrze wyglądał na zdjęciach, ale także i w rzeczywistości.

Ważna rada

Co ważne, zanim zabierzesz się za make-up , pamiętaj, że odpowiednie przygotowanie skóry jest równie ważne. Pielęgnacja cery, to bez wątpienia bardzo ważny element, którego nie należy bagatelizować. Nie eksperymentuj także z nowościami kosmetycznymi– pozostań przy sprawdzonych rozwiązaniach. Staraj się także nie powiększać przed ślubem ust, oraz nie wykonywać inwazyjnych zabiegów, które wymagają odpowiedniego czasu gojenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here