jak znaleźć miłość

Wiele osób zastanawia się nad tym, jak znaleźć miłość, a niektórzy nawet myślą nad tym, kiedy ta miłość zapuka do ich drzwi. Na próżno jest jednak liczyć na to, że wybranek serca, a najlepiej przysłowiowy książę na białym rumaku, przybędzie pod nasze drzwi i zaoferuje nam miłość naszego życia. Jeśli ktoś wierzy w takie bajki, to niestety mocno się rozczaruje, gdyż rzeczywistość wygląda znacznie inaczej. Wspaniałych ludzi oczywiście nie brakuje, ale wielu z nich nie jest nam przeznaczonych i nie zbudujemy z nimi żadnych głębszych relacji.

Co więcej, wiele osób nawet nigdy nie poznamy, a mogłyby to być nasze bratnie dusze. Nie jest powiedziane, że tylko jedna osoba może stać się naszym mężem czy też żoną. Jest to wielki mit i nie ma co wierzyć w to, że nawet jeśli się z kimś rozstaniemy, to już koniec i do końca życia będziemy samotni. Nic bardziej mylnego. Jeśli ktoś w to wierzy, to z pewnością będzie miał nieudane nie tylko relacje międzyludzkie, ale wręcz przegra własne życie. Nie ma sensu skupiać się wyłącznie na jednej osobie.

Na świecie są miliony ludzi i każdy ma coś do zaoferowania. Nie chodzi oczywiście o to, aby próbować różnych związków i relacji oraz wymieniać ludzi jak przysłowiowe rękawiczki. Ludzi trzeba szanować i nawet jeśli coś nie wyjdzie, to nie oznacza to, że należy taką osobę obdarzyć negatywnymi emocjami zaraz i skreślić jej istnienie trzeba krzyżykami. Nie o to chodzi w tej całej miłości.

Wiele osób żyje także zakochaniem

Chcą być non stop w tym stanie i to im najbardziej pasuje, ale z czasem nawet największa miłość świata w końcu przestanie być tak silna. Nasz organizm fizjologicznie nie dałby nawet rady znajdować się w ciągłym stanie zakochania. Chyba każda osoba, która miała przysłowiowe motylki w brzuchu dobrze wie, jak się czujemy i jak reaguje nasz organizm, gdy poznamy kogoś wspaniałego. Mało kto myśli w ogóle o śnie czy tez o jedzeniu, gdyż w głowie ma ciągle tą osobą i chce non stop ją widzieć i przebywać w jej towarzystwie.

zakochana para

Można rozmawiać całymi godzinami i tak wydaje się to być jakąś chwilkę. Ciągła tęsknota za swoją miłością musi w końcu się zmniejszyć. Jest to całkowicie naturalne zjawisko i wcale nie oznacza, ze przestajemy tą osobą darzyć mniejszym uczuciem. Po prostu przyzwyczajamy się bardziej, a hormony przestają już tak buzować w naszej krwi. Jest to całkowicie naturalne zjawisko i jest tak praktycznie za każdym razem, gdy znowu się zakochamy.

O tym jak znaleźć miłość swojego życia, napisanych jest wiele poradników. W książkach, a szczególnie w tak zwanych romansach, znajdziemy setki najróżniejszych historii miłosnych. Wiele pań pragnie mieć w swoim rzeczywistym życiu to, co przeczytała, ale niestety rzadko kiedy się tak zdarza. Czas najwyższy uzmysłowić sobie to, że to co czytamy, nie jest tym, co może przydarzyć się nam w życiu codziennym.

Jeśli ktoś szuka miłości, to z pewnością nie znajdzie jej we własnym domu przed telewizorem czy też na komputerze podczas jakiejś gierki. Oczywiście Internet pozwala na poznanie wielu osób i to niemalże z każdego rejonu na świecie. Nie zastąpi to jednak prawdziwego spotkania w realu i obcowania z taką osobą na co dzień. Trzeba też pamiętać, że sama rozmowa to jeszcze nie wszystko.

W Sieci nie brakuje też oszustów, którzy podszywają się pod kogoś innego i są nawet skłonni wysłać nam jakieś nieprawdziwe zdjęcia tylko po to, aby nas zwabić. Czegoś takiego należy się wystrzegać i zachować dużą dozę ostrożności w przypadku kontaktów internetowych. Co innego jest oczyścicie w przypadku osoby, którą zdążyliśmy już poznać w rzeczywistości i po postu poznajemy ja bliżej za pomocą mediów społecznościowych takich jak chat na Facebooku, wymiana konwersacji na komunikatorze czy tez komentowaniu na Instagramie.

znaleźć miłość

Za pomocą filmików na YouTube także można zaprezentować swoją osobę i dowiedzieć się nieco więcej o innych ludziach. Wciąż jednak nie jest to w stu procentach to samo, co na co dzień. Na zdjęciach i filmach ludzie zwykle wyglądają nieco odmiennie i zachowują się także inaczej. Pozowanie, retuszowanie i montaż multimediów jest na porządku dziennym.

Może się okazać, że taka internetowa gwiazda wcale nie jest taka świetna, przebojowa i piękna, jak myśleliśmy na początku. Sam makijaż i dobór ubrań może dużo zmienić. Jedno jest pewne, o tym jak znaleźć miłość, nie dowiemy się, siedząc bezczynnie na kanapie w domu czy tez przeszukując internetowe fora.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here